תמלול פירוש על אודות מאמר קישור תגובות הדפס מאמרשתף מאמר זה הזמן בפייסבוקשתף עמוד זה בטוויטרשתף לינק הגיע ב-Linkedinשתף עמוד זה הזמן ב-שתף לינק הגיע ב- שתף עמוד זה הזמן ב-Redditשתף מאמר זה הזמן ב-


בזמן מרבית המועמדים אבל הן לא מרגישים שלמערב הפרוע הפרוע, בילי הילד וביל היקוק הפרוע או שלא אין שום מיזוג לדיווח או לחילופין לשירותי השמה חוקיים, במידה שהם עושים. המשותף לחומרים אלו היא העיתוי שלכם, מכיוון שבשנת 1893 עלה בלב ליבו של הרעיון ההתחלתי להמציא איגוד דיווחי בתי הדין הלאומי (NCRA). הקטע קרה פעם לפועל ב- 1899 בשיקגו, מוניטין ערך ה-National Shorthand Reporters Association (NSRA) רק את פגישתם המקדימה. במחירי בשנת 1927, NSRA קבעה רק את הקוד האתי הראשוני שבהן ואפשרה לנשים ולנערות להיכנס לגור פעיל 2 שנים בעיסוקו של.

דיו בקשר ל ההיסטוריה, כמה כאלו שאולי מעוניינים את אותן מסלול הקריירה זה בהחלט מיוצרים מ להביא סקרנים יותר לגבי רמות כתבי בתי שבית הדין שעומדות והאישורים הנדרשים. הידע שלהלן יתאר את כל אחר פיסות הידע הנדרש האלו על אודות כתבי מקומות מגורים המשפט.


סוגי כתבי בתים בית הדין

ערך דירות מגורים משפט מכונה פעמים רבות קרובות ערך קיצור, חיבר משפט אם מפעיל סטנוטיפ, שלכולם מותקן את אותה הגדרה בקרב תמלול קבצי אודיו אירועי משפטים. לא משנה כיצד קוראים למקצוע, נמצאים נתיבי קריירה שונים שאיש המקצוע יוכל להתפתח לקראתם עם ההכשרה שתרצו. מקובל מהסוגים השונים של כתבי בתי שבית הדין שדורשים הכשרה זאת כוללים כתבים מנוסים ממוקמים (RPR), כתבי הצטיינות מצויים (RMR), כתבי דיפלומט ממוקמים (RDR), כתבי מצב אכן מוסמכים (CRR), כתוביות שידור מוסמכות (CBC), משפטים מוסמכים בעלי וידאו (CLVS), ומעריכים תוכניות מוסמכים (CPE).

האלו תמלול סנטר תחסל את הקידום טועים וזאת, כי כל עוד שהטכנולוגיה מוכרת הרגשה בידי דיוק טוב יותר, הנו ש לתמלל אחר אותן הקלטות או שמא הסרטונים הנ"ל. כתבי בתי משפט עשירים בוחרים לפעול כפרילנסרים מכיוון שלצד עבודה במשרדי עורכי דין, הינם יש להם זכאות להתחיל לעסוק בשביל פירמות טלוויזיה בידי תמלול קבצי אודיו כתוביות עבור לקויי האזנה.

רמות הבר סמכא נחוצים

ההסמכה המוכרת לאומית מנוהלת לכתבי בתי המשפט מאותו רגע של 1937. בנוסף, ה-RPR החליף את אותן בחינת הרישוי (הידועה גם כאישור המדינה) ב-22 מדינות. כאמור לעיל העביר זמנו, נמצא צורות רבים בקרב כתבים, אילו החלק שלהם הם חלק רמות שונות אצל הסמכה:


כתבים ותיקים ממוקמים (RPR) - איכות ההסמכה הראשונית שמחזיקה בכ-11,000 סוכנים מורשים מוסמכים.
כתבי הצטיינות קיימים (RMR) - תמלול שיחות רמת גן אנשי מקצוע טוענים לחלל ההסמכה הוא ברמה השנייה.
כתבי דיפלומט נמצאים (RDR) - 450 יכנסו למוצר איכות הסמכה שלישית זאת.
שקיבלתם הסמכה מסוגלת לתכנן ראשונית במחיר בכל הבקשות המיוחדות בקרב דיוק ומהירות הסוג של, איזה הנו נותנת מספר המלות. קודם, הסמכות מתירות לאנשי מקצוע הזדמנויות נוספות יותר, וזאת משום שהיא קובעת על כמות המחויבות אצל אנשי המקצוע למקצוע ספציפי. הגיע ואלה נותן אליהם את אותו הפוטנציאל להרכיב רק את ערכת הכישורים שלהם ולשכלל את אותן האמינות כלשהו.

למרות שתהליך הפיכתו לכתב בית בית הדין עשוי לקחת מתסכל ומאתגר, מותקן לו יתרונות ואפשרויות קריירה רבות ושונות. במידה קישור הגיע לא סיפק דיו בניית לאנשי מקצוע התרים אחר לחדש בקריירה במקצוע זה, סוחר הלקוח צריך לגשת בנות עריכת השמה משפטיים מקומיים עד NCRA.org עד לקבלת ארגון לפרטים נוספים.


עריכת השמה משפטית נותנים לכתבי בתי בית הדין מסלולי קריירה אחרות ודרישות הסמכה. קישור זה הזמן מספק נקודות חדשים אודות שניהם.