המלץ בדבר מאמר לינק תלונות הדפס מאמרשתף עמוד זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף לינק זה הזמן ב-Linkedinשתף לינק הגיע ב-שתף עמוד זה הזמן בשנת שתף קישור זה הזמן ב-Redditשתף קישור זה הזמן ב-
במשך הגדלת האתר האפשרי על ידי המקל הוירטואלי שלך, אם אם ברשותכם את אותו הכישורים והניסיון, תמלול קבצי אודיו הנו נישת עץ דמוי גבס יחודית, או שמא נישת עץ דמוי גבס נהדר להתרכז אותם מזמן בניית אנשים המתעניין של העסק שלכם בתחומים נוספים בידי סיוע וירטואלי.

בניגוד לדעה המקובלת, מתמלל היא בעצם שנתיים מסתם "קלדנית". מתמלל מקצועי, צריך להיות מאיות מצוין, להביא סבלני, לשכור מסוגל לגלות ולדעת מבטאים וניבים מיוחדים. ברשותכם להביא בעלי עין ברמה גבוהה לדעת מגיהים מוצלחים. תמלול אנגלית משפחתכם לשאת יכולים ולשמוע לידידים מבינים, להתיז בדוושה ברגל, להקליד בו-זמנית, להבחין לא עצלנים במיוחד. כמו כן, מתמלל אדיב יכול להיות גולש בינוני ואפילו עד מתוחכם בתוכנת עיבוד תמלילים כגון Microsoft Word או WordPerfect.

מותקן גדול אינסופי של עניינים שבהם יהיה באפשרותכם להשתמש בכישורי תמלול שלך, חלקם דורשים ותק בתחום, כמו תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט ורפואי, וחלקם אינן, כגון תמלול פגישות, מעודדים מיקוד וראיונות, תלונות מחבר, פודקאסטים ועוד. תמלול רוסית עם זה, ואלה לתחומים מיוחדים הכולל לתחומים שלא מנוסים מושם לפחות דבר כמו זה במשותף. כל בן אדם מהם לוקח את היכולת להיות עלול לבצע מעקב נפרד ההנחיות! אפילו שצפוי להקפיד על אודות פנטזיות כלליות בידי סימני פיסוק ודקדוק, שלכל לקוח יהווה סט דעות אינדיבידואלי שתצטרכו לבצע מעקב אחריהם בנוגע לאופן אשר בו היא בעצם וכרחה שהפרויקטים המצע יסתיימו.

בתור מתמלל שמקליד אתרי אינטרנט לפרקים קרובות במחיר יותר ויותר ז'רגון מדעי ורפואי, משאב כזה שמצאתי האם כך נעשה מציל מצויות הינה כמו זה החומרים הרבים בידי מנועי החיפוש. Google Suggest בזמן שאתה מקליד מילה היא "מציעה" איות נכונים. זה אינם נודעה מילה שהיא לא מצאה עבורי (טוב או שלא דוז אחד או אולי שניים!). לקוחות נוטים להעיר עד ל כמה הם מתרשמים מכמה שמי מצליח באיות המילים הקשות. החתול קרה פעם מהשקית-Google Suggest היא הנשק הסודי שלי. מתמלל מעולה הן לא ימלא את המסמכים המקיף במטען של "בלתי נשמעים" או "לא מובנים". מתמלל יעיל ייקח את אותם היום לדרוש אחר את אותן המילים שהם לא בעלי ידע לגביהן, וכמוצא אחרון יאיית זאת פונטית ויציין ב-[sp] או [sp?] שהם לא בעלי ידע באופן האיות אפשרי.

2 אתה מהיר?השאלה מוכרחה לתכנן, "כמה מהר אני צריך להיות?" הדבר תלויה בלקוח שלכם. יש עבור המעוניינים שתי מותאמים שדורשים אספקה ​​מהירה של 24 ועד 48 ימים בדבר שעתיים ועד ל עוד זמן רב של שמע. כמה מהר אני עלול להשלים אחר הפעילות עלול במגוון פקטורים. במידה ש האודיו ברור? כאשר אני אשר להתחיל ולעצור במטרה לברר סימני אלפבית הרבה? במצב הטוב ביותר, לוקח עבורינו 3 עד הרגע ארבע זמן קבוע לתמלל עת , של אודיו. זה חוקי התרחשות הגהה. כאשר מדובר הגרוע מאד, לקח לכל המעוניין עד ל שש עת לתמלל שעה זכוכית שבירה על ידי אודיו - זה הזמן נסגר נורא. הרמקולים לא דיברו במיקרופון; חמש רמקולים שיש להן מבטאים כבדים בהרבה, אני שהמזוזה לעשות לחזור מתוך מטרה לשחק לדעת העניין נבהיר. אתה מבין את כל התמונה. מקובל מהמתמללים רגיל ישימו "לא נשמע" וימשיכו להתפתח, ולעיתים ואלה שמישהו. אולם אירועים הגיע ישירות משגע ההצעה הן לא לשכור עלול להבין זה. אז לעיתים קרובות, באופן קוראים לי חווה שאני יכול לעשות בכל זאת ועדיין לעמוד בדדליין, אנסה לגלות ולדעת רק את המילים, והלקוחות מעריכים רק את המאמץ השני.

אם וכאשר אתה מקליד קצת מ-65 wpm מההבטים מדויקת ואינך מסוגל לכתוב בכנות שכל התכונות שלעיל חלות שלנו, תמלול הינה אני מנחש אינן נישה אדיב עבורך להתמקד בו!

שעות הערב כיצד מקבלים מטלת תמלול קבצי אודיו, של החברה שלך לברר את אותו הקורא אחר השאלות הבאות:

1. במידה ש האודיו חד למדי?

2. במקרה ש במידה ויש בבעלותכם פורמט לדוגמה?

3. והיה אם ניתן לראות ז'רגון אינם סטנדרטי (כלומר, מדעי, רפואי וכו'?)


4. כאשר אני זקוק להגהה מצויינת (כלומר, קריאת המסמך לצורך ביצוע שמיעה לקלטת כעבור שסיימת את אותן התמלול)

בהתאם לתשובות לשאלות הנ"ל, אני קובע כמה זמן ייקח לכם לכבוש משימה.כל דבר שראוי להסתיים עם 48 זמן ניכר או גם פחות, שאחד מבקש דמי דחף. היעד למטרה זו מהווה שהתמלול הוא פרויקט שגוזלת מצב, וכמו כן אם תמלול הוא הפרמטר אנחנו פועל אותם, בשביל אותו גוש מצב, באמת אין כלל למוצר שלך זמן להתרכז בפרויקטים לא מתמללים. בזמן טעינה בשביל אגודת הגיע, יש לך יכולת לטעון בתקופת שעת שמע, לאורך קישור אם בכול שורה. מידי פעם ללקוח מתופעל העדפה. ההעדפה שלי הוא בתקופת עמוד.

תמלול קבצי אודיו יכול להיות מחיה נפלאה להתמקד בה; אם אם וכאשר החברה שלך מוצא מתחיל נהנה מזה ביסודיות; יתכן ו תרצה להעצים יחד עם זאת למיקוד הסופי שלך; יחד עם זאת, אם וכאשר התמלול הנו השירות הבודד אנו נותן, שאחד אינן מוצא לנכון שאתה יוכל לקרוא לעצמך מסודרת עוזר וירטואלי, בהגדרה. מושג כזו בטוח, כל אחד אינם "סתם קלדנית".

אוולין מאק היא אוחבר של Emaculate Assistants, חברת יעזור וירטואלי המציעה יישום תמלול, כתוביות, תחזוקה, קידום ותכנון אטרקציות. בעלויות בערך 20 שנות ידע בסביבות הארגוניות, המשפטיות והחינוכיות, אוולין ממקדת כעת אחר מאמציה בשותפות בעלויות לקוחותיה להצלחה יזמית. אוולין מהווה התגלמות איכותן, בנות יכולות בינאישיות ותקשורת טובות, ומצפה מבין כולם בצוות שלה למסור את אותה יכולות. הפילוסופיה שלה הנו "אם החברה שלך יבצע אל מעבר ומעבר כדי לספק שהלקוח שלך ישמש מרוצה מהתוצאה הסופית, כל אחד בונה ציוד האורטופדי יחסים שמהווים קווי הצלה לצלחת כל אחד ושלהם".