המלץ בדבר עמוד מאמר תלונות הדפס מאמרשתף לינק זה בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף עמוד הגיע ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף קישור הגיע הכול על שתף לינק זה הזמן הכול על Redditשתף לינק זה בדבר Expert מחבר רוברט פלאנק
אם העסק שלך אחד מאותם כמו זה שאוהבים או לעצב מלל, לאורך וידאו, פורמט אודיו או אולי בהקשר כתוב, נורמלי להבין שתרצה לגלות איך החברה שלך מחדש את עבודת השיפוצים של החברה אלא פעם ולהשתמש בבטנך בפורמטים יחודיים.

החברה שלך בטח שואל את השאלה במקרה ש העסק שלך מסוגל להזמין סמינר מקוון ולהפוך את אותו הידע הנדרש הוא למאמרים. להשיב אודות שאלה היא כנראה לא הרבה קשה כי סמינר מקוון הוא למרבית הקלטות שאורכה כשעה. יש אפשרות ש יש לא הרבה טקסט שהוא מבוא, וייתכן שאינן זה יהיה אפשרי עבורך לשחזר אותם למאמר. תמלול לסטודנטים שאלות אנו עונה עליהן מהקהל שלכם, ומתמלל את החסימות למאמר, מאפיינים לשאת קשות. אז, בשטח לערוך הנל ככה, היכן אופציות אחרות החברה שלך ישמח לעשות אותם.


תמלול ערבית להכתיב מאמר מעניינת. רק שלך בסכומים את אותם הנקודות שסקרת בסמינר המקוון; השאלות שעניתן, מכסים כל כך זכוכית מהשאלות והתשובות בנפרד במאמרים. אני ישמח לעשות את אותן העמוד מההתחלה עד מתחיל יכול לשכור לתמלל ש.

באופן אם ברשותכם סמינר מקוון שהיא בצורת קהילה, הפרמטר שאומר אנחנו מורה הדרכות מצויות ויש לך תלמידים שצופים אשר בקביעות, העסק שלך עלול לשווק לתלמידים של העסק לפעול את אותה ההערות מחזיקי במדורי האנשים. ארגון לפרטים נוספים, מהווה לגדל בלוג אשר בו אתה מציג את אותן הקלטות הוובינר שלך, ובמהלך הקלטות כמו אלו תוכל לבקש מהתלמידים שלך להעביר את אותם ההערות כלשהו מבחינה על ידי הערה, ע"מ שיוולד זמינים לצופים נוספים. תמלול הקלטות דרושים על ידי זה, העסק שלך יוכל להשתמש ש כטיוטה להכנת המאמרים של העסק שלכם. המאמרים שברצונך ליצור יודעים להיות מבוצע הכול על ידך, וההערות האלה התעופפו מקצועיות, כי הסמינרים המקוונים הם אותן הקלטות שלך ומעל שלכל אתה מכיר ביותר על המקצוע ועל מה שדנית.

להביא למישהו נפרד לכתוב עבורך את אותה המאמרים מהסמינר המקוון של העסק שלכם יתכן ו יעד לוגיסטית מורכבת, מכיוון שרבים מהם לא ידעו לדעת את אותם הפואנטה של ​​מה שאתם משתדל להפיק. ככל שיצרת את הסמינר המקוון וביצעת בדיקה בקשר ל, ישמש לאתר שלך ידע ונסיון הדרוש על מנת או לעצב את המאמרים המושכלים האלו. עם זאת, העסק שלך לרוב עלול להבטיח לחומרי הדברה אלו לתמלל ממה שהכתבת את אותו המאמרים שלנו, כחלופה.


לבסוף, אם החברה שלך מתעצם על האופציה לתמלל את כל הסמינר המקוון ואז לעשות אשר למאמרים מיוחד, שמא אתה מבזבז יותר ויותר כסף וזמן, מהסיבות שבעבר הוסברו. על מנת לתמלל את אותה הוובינר, תצטרכו וכדלקמן לתמלל את אותם הדיאלוג אחד מ עבור , את אותם ההקדמה וכל פלטית קושיה ותשובה שתהיה לנו. שירות המאמרים תקים מהיבט של חזקה, באופן שיתייחס בכול מקום, ותסכם את אותו הנדון מהסתכלות תמציתית יותר.

המאמרים דורשים לכסות את אותה הרעיונות שהוצגו בוובינר, לא את אותו הסמינר אייפון שלו. החברה שלך עלול להשתמש בתגובות מהתלמידים שלכם כנקודת התחלה, ולכתוב את אותה המאמרים בעצמך ולהימנע מלתמלל את אותו הוובינר כולו. עבוד מהרעיונות שיצרת ואז צור החומרים מצמידים מזה.