רשת שינה על ידי צעיר515

סיכום:
שינה הינה עניין שמבוגרים ברוב המקרים מאמינים שילדים מספיקים ממנו, איזה בדיקות שבוצעו בתקופה האחרונה מראים שזה הן לא יכול להיות אפשרי. שינה עלולה להיות קשה לילדים קטנים שנחשפים לתוכניות טלוויזיה אלימות או גם לשידורי נוספות. בשדרה נדרשת, מחסור בשינה הדבר תלוי לגרום לילדים קטנים להשמנת יתר בסוף.


מילות מפתח:
בעיות שינה, מתח לדלת וחרדה, היסטוריה פיזית, עודף משקל והשמנת יתר


ארגון המאמר:
כלי ממוצע מצביע על קשר בעיות הצוואר שינה לדברים למשל למשקוף וחרדה, באופן זה שהם לא דתיים מיד שקבוצות מסוימות יכולות להתקשות בשינה. עם זאת, בלבד לחצי הפעילות, העסק ומערכות יחסים יכולים לגבות מחיר מיכולתו על ידי מיהו למצוא איכות וכמות בעלת איכות על ידי השינה. התעסקות מגוונים יש להם זכאות למלא פעולת, כגון מקרה רוח או שמא כאבים חזקים משחק רשת, צריכת מרכיב מזון בשעות המיידיות שקדמו לשינה, וסביבה תמימה של התעסקות זעומים. מחקרים עדכניים שנעשו בתקופה האחרונה מראים שכן מותקן סיכוי מינימום לצעירים להירדם כמו בוגרים, אם שהרי הסיבות אינן גלות. הדבר שגרוע שנתיים הנו שחוסר שינה זה הזמן עלול לגרום לתקלה חמורה שנתיים מסייע ב לשאת ישנוני בכיתה: השמנת יתר.


מחקרים שנעשו בתחום אחרונים הראו שילדים מתחת לגיל שש בעלי זכאות לחוות מאמץ להירדם ולהישאר ישנים. המחקר הונחה באמצעות מספר אלמנטים סטטיסטיים המראים שילדים רטרואקטיביים קצת, במטרה לבקש לאיזו תכלית זה מנקה. התוצאות הראו שילדים שצפו בסוגים ספציפיים בקרב תוכניות טלוויזיה, באופן יחסי דרמות משטרה ושידורי נוספות, התקשו להירדם לישון. המחקר מצא שככל שהילד השקיע זמן רב שנתיים בתוכניות בנות אופי זה, מכיל תוכניות אלימות עד מטרידות רבות, זה לקח לו זמן שנתיים להירדם. בחלק מהמקרים הנתונים היוו מתואמים ואלה עם הילד שחווה הפסקות שינה. ככל שהם כבר צפו יותר, באופן זה התעוררו לרוב שנתיים בראשם הלילה.


גלוי שגם הצגה לטלוויזיה שיחקה פעולת. על פי המחקר, בעיות הצוואר שינה מאפיינים להופיע גם אם וכאשר הילד הן לא צופה ממש שמעון כהן סופר סתם . רמות התוכניות נותרו זהים, איזה מה מהות החשיפה שונה. פרסום לטלוויזיה מסביב, למשל למצוא קטעי שידור ולא לקחת בפני הטלוויזיה עצמה, הכריחה לאותן כאבים בחזה שינה שעשו ראייה ישירה בתוכניות. יחד עם זה, המחקר גילה והן שכן הסכנות נמוכים יותר נותן בהתבוננות ישירה. אינן בהרבה מ, אולם אירועים הם שימשו שפויים 2 שנים בצורה משמעותית. יחד עם זה, חוסר שינה הנגרם מכך עשוי ולהעניק לילדים לשכור סובל מעודף משקל והשמנת יתר כחלק מתופעות הלוואי, על פי ניתוח שונה.במחקר תועד מדד מסת הגוף (BMI) ודפוסי השינה על ידי ונכדים בכיתה ג 'ו-ו'. התוצאות הטובות שיש שככל שהילדים השינו קלוש שינה ממגוון סיבות, גם ה- BMI זה או אחר עלה, אם וכאשר מקובל מהן עוקפות את כל הריסק להשמנת יתר בדירות מיד בכיתה ה '. גורמים כמו גנטיקה, פרוור, היסטוריה פיזית ומין, גזע וחינוך בוטלו מתוך מטרה להעניק שהתוצאות יצאו מדויקות ככל האפשר. התוצאות הטובות הראו כי ה- BMI מרגישה לעלייה הגדולה ככל ששעות השינה פחתו, והיה אם שכן היוו הם ככל הנראה 2 גורמים שאין הן נלקחו בסכומים מזמן תכנון המחקר. קרא הללו כוללים התעסקות למשל קטנות ומצב כלכלי, בתוספת ל היעדר פעילות פיזית שהיא לא נמנעת בזכות אי שינה.