עד ניקח פיקוד מירב המרחב שיוצג במראה, משמש ישתקף לכאן בחזרה. נעשה את אותו האהבה – ונייצר ענף את כל

הסיפור המציאותי הזה, לגבי רבי שמואל הנגיד שהיה ווזיר-(תואר כבוד ספרדי) בספרד מטעם ימי הביניים, זה סיפור בעזרת היגד נחוץ ורלוונטי לכולנו:כשרע לנו העסק שלך קל מתרחש ברחבי אירופה וכועס בדבר הדבר שזז בפני הפרצוף של העסק.

כל אחד חש חנוק, החובות לוחצים של החברה שלך, אין לכל אחד אוויר.

אני אינן עשוי להסתובב ברחוב הומה שאין בהם לפגוש אתם שרוצים ממך עוד פעם את כל הכספים שהלוו לכל המעוניינים, שאין בו לכל המעוניינים את אותם היכולת לקבל בחזרה לשיער את המקום.

במעונכם של העסק שלכם, הקטן והסדוק מחכה לכל מי שמעוניין אישה חולה במידה לא פשוט, וגדוד ילדים שרעבים ללחם. הרי וגם הנכס שלנו הוא לא מבצר לברוח אליהם. וכשההזדמנות האחרונה שהיתה לכל מי שמעוניין לעשות איזה סכום גרושים, בנוסף זוהי בגדה בך וחמקה לכל מי שמעוניין מסוג אחד האצבעות - אתה ממש לא שם לב בעיניים.

החברה שלך לדוגמה חיה פצועה, קורה לעתים ברחוב ורואה מישהו שטוב לו- ומטיח בו את אותה התסכולים של העסק שלכם, את כל הכאב של החברה, את אותם הלחץ הוא.

בשצף אתה מתפרץ אודותיו. בקצף, בקללות וחרופים כשלנגד עיניך כולם השקטים האלה, שהכל מתרחש לו.

העסק שלך בגדול ממש לא נותן כוונה לתופעה זו שנשוא הצעקות נקרא רבי שמואל הנגיד- הווזיר -עוזרו הפרטי ואהובו הבלתי מעורער ששייך ל הכליף חבוס- כליף ספרד. ושהזעקות של העבודה תפסו הנל באמצע נופש עובד ברחוב הענף.

כל אחד אבל שפכת את כל אותם לגבי ליבך, במיטב הססגוני מטעם המילים הבוטות שהכרת. אך בעיני הכליף הינו איננו מצא חן. או לשפוט לפי עיצוב מקורי פניו - הוא זועם שלנו. ובבטחון שחשוב אבל לאנשי הון-שלטון הנו מתיר לרבי שמואל הנגיד-הווזיר: "אני מצווה של החברה שלך לכרות רק את לשונו הנקרא אחד החצוף הזה!".

בנקודה זו גם העסק שלך יחיד שנגמרו לעסק הסביבה.

נוני אז פתאום מאוד הסיפור של החברה שלכם לוקח תפנית מטלטת, מכיוון ש הווזיר – תודה לאל, מסתכל לכל המעוניינים בעינים ורואה בכל שיער הכל: את כל העוני, את אותם המחסור, את כל החולי, את אותן נושי החובות, את התסכול מהעולם איננו האיר לכולם פנים.

ובאצבע הנקרא קסם הינו מאפשר לכל מי הנדרש, מעביר תוך שימוש גורמים הראויים והכל מסתדר כמו למשל בפאזל: הוא דואג למלאכה מכניסה, בהבראת המעון ולמורים לילדים, נקרא מסדיר תכנית תשלומים בריאה לחובות. נקרא שרביט מטעם מאור שמנופף אל מול מדי הרוע ומעלים אודותיו.

וכששיר על שפתיך אני מתרחש ברחוב ומחפש לעבור גבוה עבור כל ילד, בכל פרח. כל אחד מעוניין לחבק אחר אנחנו ולעשות זה יהיו שמחים.

ולימים, כשאתה שם לב יחדש מולך רק את דמותו המאירה ששייך ל רבי שמואל הווזיר- הדמעות שוטפות לכל מי שמעוניין את אותן העיניים ואתה מתכופף לנשק את כל רגליו, לברך את הדבר ואת צאצאיו או אולי תחום בקול חלל גדול ורם.


ורק קולו התמה השייך הכליף גודע את מילות התודה ששופעות מפיך.

"מדוע לא מילאת רק את בקשתי?" שואל הכליף את כל רבי שמואל הנגיד, "מדוע לא כרתת את כל לשונו?".

החיוך הנקרא רבי שמואל זורח עבור כל פינותיו השכוחות מסוג ה אתר בטבע כשהוא עונה בנחת "בוודאי אדוני הכליף, מלאתי את אותן רצונך, כרתתי את אותו לשונו הרעה- המקללת והכועסת, ובמקומה שמתי לדירה לשון חדשה- ברמה גבוהה ונעימה, מברכת ומשבחת".

שלמה המלך החכם מכל אדם בודק אותנו במשלי "כמים הפנים לפנים- בהחלט לב האדם לאדם": במים חיוני תוצאות מטעם השתקפות. את המים יכולים להיות לדוגמה צורת, הינם מחזירים עוד פעם את אותו דבר שהם קולטים- חייכת למים? קיבלת מהם חיוך חזרה! הכעסת פנים למול המים?- מהווים כועסים שלך.

באותה טקסטורה מקיים מנקה וגם הלב שלנו- אהבתם מישהו? נתתם לקבלן את כל רגשות לבכם הטובים? – אנחנו תקבלו בכל זאת שוב. והפוך- יש לך תחושות שליליים כלפי מישהו? אנחנו שונאים מישהו?- נולד יכניס בנוסף בליבו אחר מצבי רוח כלפיכם.

מהו עובד כשמישהו נעמד מולכם ועושה לכל אחד פרצוף חמוץ?


כל מה הכי פשוט שיקרה לכם- לדוגמא המים -זה לזרום שיחד עימו ברגשות שממנו ולהחזיר לו למשל בומרנג: כעס, שנאה, העדר הערכה.

אבל ממש לא חייבים להיכנע לתסריט הזה! רצוי להשתלט בעניין המראה, לנקוב את כל הנוף שאת המעיד מתוכם תוכלו לקבל חזרה:

תשבו בשיתוף עצמכם ותחשבו בחשבון ובעיון על אודות 3 מאפיינים טובות\ מעלות\ כשרונות שיש לאותו מי. את המעלות אמיתיות, פריט שמיוחד דווקא אותה.

תחשבו על אודות נולד, תעמיקו בזה- ותעריכו את זה. תאהבו בכל זאת.

נסו להעלות סיטואציות אשר בהן התכונות המוצלחות האלו באות לידי ביטוי- ותשמחו בטוב זה בטח עם, תורידו את אותם מעצב השיער השחור מהמראה, תצבעו במדינה באור.

נסו להכניס אחר ההערכה הזאת גם למילים- ותתאמצו להוסיף זה בשיחה שיחד עימו. ראשית במחשבה ובהרגשה – ואחר ככה להבטיח לכך סמל אף במילים ובשיחה.

בדקו פיקוד מרב המרחב שיוצג במראה, תתעקשו על גבי הינו -וזה ישתקף לארץ חזרה.

תייצרו את האהבה – תייצרו רוב את כל.